Середа, 24.04.2024, 05:14
Вітаю Вас Гість

Гризунчики.ua

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Цікаві і потрібні статті

Головна » Статті » Поради у догляді » Щурі та мишки

Корм
НЕОБХІДНО ВІДРАЗУ ВИКЛЮЧИТИ:

Солодке, смажене, копчене, сильно солоне, мариноване, прянощі, газовані і спиртні напої, шоколад, його похідні, сирі: картопля, капуста (червонокачанна, брюссельська), щавель, шпинат, свіжу випічку і свіжий хліб, сире молоко (окрім козиного).

Продукти, які слід давати з обережністю і не зловживати ними, наступні:
-Буряк - проносить

• Груші - кріплять

• Горох - як і багато інші боби може викликати метеоризм і тімпанію.

• Качановий салат – як і всі хрестоцвітні, може викликати метеоризм.

• Молоко - може викликати діарею.

• Огірки - можуть викликати діарею.

• Редиска – хрестоцвітна рослина, вірогідність метеоризму і гастриту.

• Яйце – давати тільки раз в тиждень.

• Ковбаса - містить сіль і жир, може викликати атеросклероз, гіпертонію, ІБС.

• Сирий - містить жир і сіль, сприяє ожирінню, як ласощі давати невеликий шматочок 2-3 рази в тиждень.

• Сметана - містить жир, можна давати 1-2 рази в тиждень.

Сухий корм:
У зоомагазинах представлений великий асортимент збалансованого сухого корму, він є основним джерелом всіх необхідних щурові живильних речовин, амінокислот і вітамінів, сухий корм бере участь в найважливішому процесі сточування зубів. Можна змішувати корми самостійно, вибираючи ті інгредієнти, які ваш вихованець віддає перевазі.

Ласощі:
Порадуйте вашого вихованця ласощами, виготовленими спеціально для гризунів. Ласощі є не тільки смачним, але і корисним продуктом, збагаченим мінералами і вітамінами. Це зернові палички, дропси, бісквіти. Зернові палички - дуже корисні і необхідні для сточування зубів. Хороші дропси «SANAL» з медом(лецитин), молочні і овочеві(вітаміни A, C, D, E).

Каші:
Вибір каші також залежить від смаків і пристрастей вашого вихованця. Гречана, рисова, вівсяна, кукурудзяна, пшоняна, 5 злаків, 3 злаки. Можна не варити кашу, а заварювати її кип'ятком або бульйоном, звареним з телятини або курки (мінімальний зміст жирів)
Так само можна включати в раціон дитячі швидкорозчинні каші, але мати на увазі, що на них може виникнути алергічна реакція через те, що дитяче харчування збагачене вітамінно-мінеральним комплексом набагато сильніше, ніж продукти для дорослих.

Дитяче харчування:
Дуже зручний продукт для вашого маленького вихованця. Для приготування дитячого харчування використовуються тільки якісні інгредієнти. Звичайно, виготовити дані види пюре можна і самим, проте готове дитяче харчування є незамінним для зайнятих людей. Крім цього дитяче харчування є одним з основних компонентів в раціоні малюка (від 5 тижнів) і в період реабілітації.

М'ясні і рибні продукти:
Включайте в раціон вашого вихованця будь-яке м'ясо, лівер, рибу, морепродукти. Попередження: м'ясо краще відварювати або приварювати, небажано давати його в сирому вигляді (небезпека обсіменіння м'яса патогенною мікрофлорою, і, як наслідок – ПТІ у щура). М'ясо повинне бути нежирним. Можна давати бульйон (краще телячий або курячий). Гризуни дуже люблять кісточки і хрящики - їх можна давати як в сиром, так і у вареному вигляді.

Фрукти:
Раціон вашого вихованця потрібно різноманітити фруктами. Практично всі загальновідомі фрукти можна включати в раціон невеликими порціями, оскільки на багато з них можлива алергічна реакція (наприклад: цитрусові, ананас). Багато хто з фруктів може викликати бродіння, і мочивши вашого вихованця придбає специфічний запах (виноград).

Овочі:
У раціон вашого вихованця необхідно включати овочі. Практично всі загальновідомі овочі можна включати в раціон, проте багато з них можна давати тільки у вареному вигляді (картопля, капуста). Буряк і морква, наприклад, можуть змінити колір сечі (бурий, червонуватий, теракотовий).

Зелень:
У раціон вашого вихованця потрібно включати зелень, таку як кріп, петрушка, кинза, селера, листя буряка, брукви, кульбаби, конюшини; ягоди в свіжому і сушеному вигляді.

Висівки:
Необхідно включати в раціон вашого вихованця пророщене насіння, оскільки вони є коморі вітамінів і живильні речовин. Насіння перед пророщуванням обов'язково промити. Можна вживати з 2-3 дня пророщування. Цей корм можна зберігати в холодильнику якийсь час.

Вода:
Повинна бути в клітці завжди. Пам'ятаєте, що щур може прожити без води не більше 2-х днів. Можна використовувати як ніпельну, так і звичайну напувалку, проте ніпельна напувалка набагато гігієнічніша.Воду краще використовувати кип'ячену або фільтровану.

ВОДА повинна бути в клітці ЗАВЖДИ! Холодну їжу, несвіжі продукти давати не МОЖНА!

Категорія: Щурі та мишки | Додав: Mouse (16.03.2010)
Переглядів: 1420 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Категорії розділу

Шиншили [4]
Щурі та мишки [9]
Морські свинки [22]
Хомяки [14]
Декоративні кролики [8]

Пошук

Цікаві сайти

Морські свинки Львів Форум

Наше опитування

А хто у Вас живе?
Всього відповідей: 4476

Лічильники

Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024