П`ятниця, 26.04.2024, 22:46
Вітаю Вас Гість

Гризунчики.ua

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Цікаві і потрібні статті

Головна » Статті » Хвороби » Мишей і щурів

Облисіння
Перше, про що ви повинні подумати, побачивши ділянки шкіри без шерсті, що це позбавляй або будь-який інший дерматофітоз. Відрізнити їх практично неможливо. Це під силу ветеринарному фахівцеві. Відрізнити просто облисіння від грибкового іноді неозброєним оком неможливо. Але всетаки пара симптомів допоможе хоч би частково зорієнтуватися в ситуації, що склалася. В більшості випадків у хворого позбавляємо тварини шкіра хворий, іноді в ранках і лусках.
Облисіння, або алопеції, відбуваються з різних причин. Найбільш вірогідна — брак вітамінів і мікроелементів. Стан волосся і волосяної цибулини багато в чому залежить від вмісту в крові і раціоні відповідно: сірі, міді, марганцю, цинку, вітамінів А, D, Н. Некоторые вітамінні комплекси можна використовувати з медичних переліків. Одним з таких є вітамінно-мінеральний комплекс оліговіт, але самостійно застосовувати його не рекомендується. Застосовувати вітаміни і мінерали необхідно, точно розрахувавши добову дозу з урахуванням маси і обміну речовин гризуна. Доза визначається також і станом тварини. При сильних поразках шкірного покриву призначаються максимальні дози, а при ледве помітних використовуються профілактичні, які вчетверо менше лечебних. Але не варто забувати, що неправильним застосуванням сильнодіючих біологічно-активних вітамінних добавок можна порушити обмін речовин назавжди.
Інша можлива причина різких облисінь — це стрес. Тоді щура потрібно по можливості не турбувати, не пересувати його клітку, а якщо ви це зробили ранішим, то поверніть їй початкове положення. В цьому випадку вітаміни теж не перешкодять. Облисіння на тлі стресових ситуацій або так звані нейродермії не так нешкідливі, як здається на перший погляд. Якщо подібне трапилося, слід задуматися, що не так і що необхідно змінити. В першу чергу вирішите проблему сумнівів, що це дійсно нейродермія, що проявила себе у вигляді алопеції. При випаданні волосся унаслідок нейродермії шкіра залишається абсолютно не пошкодженою. А ось при поразках іншого характеру випадання шерсти — наслідок пошкодження шкірних покривів. І в тому і в іншому випадку лікування схоже в деяких аспектах і відрізняється тільки в застосуванні антигістамінних препаратів і імуномодуляторів.Якщо процес не зайшов дуже далеко, щури легко піддаються лікуванню.
Категорія: Мишей і щурів | Додав: Mouse (20.03.2010)
Переглядів: 3088 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 2
2 Варвара  
0
В мене хомяк зовсім лисий як сфінкс.У нього шкіра в лусці і в ранках він сліпий,враження ніби він скоро помре...

1 Юля  
0
В мене хомяк лисіє . Незнаю що робити. Дуже за нього переживаю.Обовязково звожу його до ветеринара.Скажіть будь ласка що ще потрібно робити. Можливо ще якісь поради.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Категорії розділу

Шиншил [0]
Морських свинок [4]
Хомяків [3]
Мишей і щурів [18]
Декоративні кролики [1]

Пошук

Цікаві сайти

Морські свинки Львів Форум

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2051

Лічильники

Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024